Firmapidu


Firmapidude, suvepäevade, talvepäevade, meeskonnaürituste jm ürituste korraldamine looduskaunis ja inspireerivas keskkonnas

Otsite sobivat kohta firmaürituse korraldamiseks? Jõeääre puhkekeskus pakub sobivat keskkonda ettevõtete sündmuste läbiviimiseks. Meie ruumid on justkui loodud suvepäevade, talvepäevade, firma jõulupidude, muude firmapidude ja meeskonnaürituste läbiviimiseks, tuues kokku looduskauni keskkonna ja maalähedased, kuid uued majad ning kõikvõimalikud mugavused suurema grupiga ühiselt toimetamiseks.

Looduskaunis asukoht jõe kaldal ja mändide all

Jõeääre puhkekeskus paikneb looduskaunis kohas jõe kaldal, pakkudes lummavaid loodusvaateid, vaikust ja rahu. Siin on rohkelt privaatsust, avarust ja ruumi, mis muudab sündmuste korraldamise eriti meeldivaks ja mitmekesiseks. Looduse lähedus ja kaunis ümbrus loovad unikaalse atmosfääri firmapidude ja meeskonnaürituste õnnestumiseks. 

Meie majadevahelisest väliterritooriumist, pisemate puhkemajade asetusest ja osaliselt siinsest loodusest saate aimu kõrvalolevalt 360 kraadiselt fotolt.

 

Majutame kuni 28 inimest, istumiskohti on peamajas kuni 50-le

Peamaja on puhkekeskuse süda ja hing. Siin ootab teid avatud köök, mis pakub võimalust ühiselt kokata ja oma toiduelamusi luua või siis lasta cateringil katta teile pidulaud.

Laudade ümber istuma mahub peamajja kuni 36 inimest, aga koos baaripukkide ja muude istumiskohtadega on selles ruumi 50-le. Söömiseala saab päevasel ajal kasutada ka töötegemiseks või koosolekuteks. Väike tantsuruum või vaba ala pakub võimalust pidutseda, tantsida või lihtsalt aega veeta.

Magamiskohti on kõikide majade peale kokku kuni 28: peamajas 8, Jõe ja Männi puhkemajades mõlemas 9 ja Vesihobu puhkemajas 2. 

Jõeääre puhkekeskuse peamaja väljast

Kvaliteetne köök ja muud toitlustusvõimalused

Jõeääre puhkekeskuse peamaja köök ja köögisaar

Peamajas on avar ja hästi varustatud köök, mis mõeldud suurema seltskonna vajaduste rahuldamiseks. Köögisaare ümber saate ühiselt toredasti kokata ja endale maitsvaid roogasid valmistada. Toidukauba ja joogid saab mugavalt tellida e-Selverist. Pikemalt ette planeerides on tellida võimalik ka Selveri Köögi valikust.

Kuid kui teil ei ole soovi ise süüa valmistada, siis ärge muretsege! Meie usaldusväärne koostööpartner, Padise Kastell, pakub erinevaid toitlustuslahendusi, mis sobivad suurepäraselt nii hommiku-, lõuna- kui ka õhtusöögiks. Võimalus on tellida toitlustust isegi mitu korda päevas, tagades nii teie sündmuse jaoks värske ja mitmekesise toitlustuse.

Kuna asume Tallinnale suhteliselt lähedal, siis on meie juures valmis oma teenust pakkuma pea kõik Tallinna Catering firmad – seda juhuks, kui teil juba on mõni hea partner, keda eelistate. 

Peamaja - sobilik koht ka koostöötamiseks

Peamaja pakub võimalust ka töötegemiseks. Siin on istumiskohti laudade ümber kuni 36-le inimesele ja laudu saab hõlpsasti ümber tõsta nii, et luua ideaalne keskkond grupitöödeks ja koosolekuteks. 

Lisaks on saadaval HDMI juhtmega ühildatav teler, mis võimaldab esitada esitlusi või jagada ekraanil olevat teavet. Peamaja on varustatud ka korraliku WiFi-ga, tagades sujuva internetiühenduse, et saaksite töötada ja suhelda ilma probleemideta.

Jõeääre puhkekeskuse peamaja söögiala

Saunad, kümblustünn ja suplus jões või jääaugus

Jõeääre puhkekeskuse kümblutünn

Kolmes puhkemajas on olemas elektrikerisega saunad, mis lisavad tegusale päevale lõõgastavat ja kosutavat elementi. Saunad on ideaalsed kohad stressi maandamiseks, lihaste lõdvestamiseks ja meelerahu leidmiseks. Hoovi peal on ka kümblustünn, mis mahutab korraga 6-8 inimest.

Pärast saunaelamust on suvel võimalus end värskendada ja turgutada jões supeldes. Palaval suvel on jõgi mõnusaks jahutuseks ning suurepäraseks viisiks lõõgastuda. Talvel aga, kui jõgi jäätub, saate kogeda erilist elamust, supeldes jääaugus. Jääkülm vesi mõjub tervisele hästi, suurendades vereringet ja andes energiat. See on elamus, mida tasub proovida ja mis jätab teile kindlasti unustamatu mälestuse.

Meeskonnatöö ja ühised tegevused

Et täita teie ettevõtte päev meie juures põnevate ühistegevustega, saame soovitada tegevusi või vahendada koostööpartnerite kontakte. Nii on meie territooriumil ja selle ümbruses võimalik korraldada seikluslik orienteerumismäng, tellida omale maalikoolitus, joogikoolitus või meie poolt korraldatud kokkamise töötuba (koduse leiva küpsetamine, grillvorsti, verivorsti või mozzarella valmistamise töötuba). Kokkamise töötubade kohta rohkem infot: www.foodies.ee

Üks populaarsemaid aktiivseid tegevusi on iseseisev jalgsi- või rattamatk Pakri poolsaarele koos Pakri tuletorni külastusega. Lisainfo ja inspiratsioon: https://matkarada.ee/et/rajad/paldiski-matkarada

Matk Jõeääre puhkekeskuse läheduses: Pakri pank

Väliköök - suveelamused katuse all ja värskes õhus

Jõeääre puhkekeskuse väliköök ja pizzaahi

Lisaks meie siseruumidele jääb suviste sündmuste läbiviimisel teie käsutusse ka meie väliköök, kus saate nautida suveilma isegi vihmase ilmaga. Väliköök on ideaalne paik chillimiseks, grillimiseks või mõne mõne töötoa või grupitegevuse korraldamiseks värskes õhus. Siin on korraldatud nii kokkamise töötubasid kui ka näiteks maalimise töötuba.

Väliköögis on tõeline pizzameister – ehtne pizzaahi, kus saate nii ise oma lemmikpizzat küpsetada kui ka meie käest tellida põneva kiviahju pizza valmistamise töötoa.

Olemas on külm ja soe vesi, nõudepesumasin, külmkapp, elektripliit ning kõik vajalikud nõud söögitegemiseks ja söömiseks. Istumiskohti on väliköögis kuni 24 inimesele, luues ideaalse atmosfääri suviste maitseelamuste nautimiseks ja seltskondlike sündmuste korraldamiseks. 

Talvel - suusatama "otse trepist"

Suusatamine Jõeääre puhkekeskuses

Talveperioodil, kui ilm lubab ja lumi langeb meie õuele, avaneb Jõeääre puhkekeskuse ümbruses võimalus nautida suusarõõme. Meil peatumine võimaldab teil panna suusad jalga otse maja eest ja liuelda läbi hoovi, jõudes nii vaid 200 meetri kaugusel asuvatele privaatsetele murdmaasuusaradadele.

See on hea võimalus kogeda talvist võlu ja teha sporti muinasjutumetsas, kus võib juhtuda, et ei kohta ühtegi teist hingelist. Olenemata sellest, kas olete suusasportlane või soovite lihtsalt talvist liikumist nautida, pakub Jõeääre puhkekeskus võimalust luua endale meeldejäävad talvemälestused ning turgutada nii keha kui ka vaimu.

Broneeri kogu puhkekeskus

Kogu puhkekeskuse vabade kuupäevade ja hindade kalendervaade:

Vajalikud väljad on tähistatud *-gaReserve of 1 available accommodations.

Kogu kompleks on valitud kuupäevadel saadaval.

Hind alates:

Valige oma vajadustele sobiv variant

Kui ööbima jääv seltskond on väiksem kui 28 inimest, pakume paindlikku valikut, mis võimaldab teil broneerida vastavalt teie vajadustele. Saate valida kas ainult peamaja või kombineerida peamaja koos ühe mõne valitud puhkemajaga – olgu selleks Jõe puhkemaja, Männi puhkemaja või Vesihobu puhkemaja. Pakume erinevaid võimalusi, et tagada teie sündmusele sobivaim formaat ja meeldejäävaim atmosfäär. Erinevate võimaluste kohta palume küsida pakkumist telefoni või meili teel või panna oma soovid kirja veebibroneeringu kommentaaride lahtrisse.