Privaatsuspoliitika

Oleme võtnud endale kohustuse kaitsta Teie privaatsust ja hoolitseda, et Teie isikuandmed on kaitstud meie poolt hallatava veebilehe www.looduspuhkus.ee kasutamisel. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Ajarajaja OÜ (veebilehe looduspuhkus.ee omanik) tegevus veebis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Isikuandmete kogumine võimaldab meil rahuldada Teie soove ja probleemide korral neid koos lahendada. Kliendi andmed ei ole teada kolmandatele isikutele. Ajarajaja OÜ austab oma klientide isikuandmete privaatsust ja konfidentsiaalsust. Kõik kliendi andmed on kaitstud Eesti andmekaitse õigusaktidega.

Ajarajaja OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, kes edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le

Isikuandmed on andmed, mida Ajarajaja OÜ kogub www.looduspuhkus.ee kaudu lepingu täitmiseks või kliendiga ühenduse võtmiseks. Isikuandmete kogumine võib toimuda alljärgnevatel viisidel:

kontaktandmete (sh nimi, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress, eelistatud kontakteerumisviis) esitamisel meie
veebilehel kliendi kontoinfo või küpsiste (cookies) kaudu
ostu või tellimuse sooritamisel www.looduspuhkus.ee veebilehel, isiku kontaktandmete või ostueelistusi puudutavate andmete talletamisel

Muude andmete kogumine

Statistilistel eesmärkidel kogub Ajarajaja OÜ andmeid veebilehe külastajate kohta (külastuse aeg, kestus, veebilehe külastajate arv, jne.). Need andmed ei ole seotud konkreetse isikuga, kuid need annavad statistilist teavet, mida Ajarajaja OÜ saab analüüsida ja seeläbi saidi funktsionaalsust parandada. Neid andmeid kasutatakse turundus-ja klienditeeninduse eesmärgil. Külastaja teavet ei edastata kolmandatele osapooltele.

Kogutud isikuandmete kasutamine

Kogutud isikuandmete abil saame teavitada kliente looduspuhkus.ee uudistest ja kampaaniatest. Klient, kes ei soovi olla meie uudiskirjaloendis või saada teavitusi teda huvitada võivatest kampaaniatest, saab ennast adressaatide seast igal ajal eemaldada.

Isikuandmete kaitse

Ajarajaja OÜ rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Turvalisus

Kõiki www.looduspuhkus.ee veebilehe külastamise ja tellimuste sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

www.looduspuhkus.ee veebilehte kasutama asudes olete käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta.